Savarankiškas praktinis mokymasis su instruktoriaus priežiūra

REZERVACIJA TIK UŽSISAKIUS INTERNETU ŠIAME PUSLAPYJE
8 670 38539

M K
M K
2022-07-28
I failed my first exam due to lack on knowledge from previous school. however, with limited time remaining for my second practical exam, my friend advised me to call one of the employees at turbo vezlys (Laurynas) before my exam in order to get some additional lessons. This guy helped me more in 1 lesson than the previous guy from another school (dont want to point fingers) thoughout the whole 10 hours lessons i got from him. If you are willing to truly learn, I can definitely advise this driving school as one of the better ones currently available.
Generall Hu
Generall Hu
2022-06-14
Just passed the practical exam in Regitra, highly recommend as a forigner. The instructor is experienced, responsable and have a good sence of humor, though his english is not that fluent, but it is good enough to explain everything clearly, not only learn how to drive also driving politeness. And very kind to help in regitra with translate problems for every student. if you are forigners like me, no need to hestate, come here, you will not regret.
Vaida
Vaida
2022-06-07
Baigiau visa B kat. vairavimo kursa kitoje vairavimo mokykloje Vilniuje ir atrode, kad vairuoju pakankamai neblogai, bet neislaikiau egzamino Regitroje (padariau ir nekritiniu klaidu, ir dar 1 kritine uzsidirbau).. todel ieskojau instruktoriaus papildomoms pamokoms pries antra bandyma Regitroje. Labai dziaugiuosi, kad atradau Turbo vezli, nes jau po pirmo pravaziavimo su instruktoriumi Laurynu supratau, kad labai dar daug ko nemoku ar net nesu girdejusi is savo buvusio instruktoriaus. Tikrai galiu sakyt, kad su Laurynu per kelias papildomas pamokas ismokau daugiau, nei per visa kursa kitoje mokykloje. O tas labiausiai ir kabina, nes jauciausi, kad kiekviena pamoka tikrai dave rezultata ir jauciau savo progresa. Aisku, emiau nemazai pamoku, gal 8 ar 9 papildomas, bet rezultate, siandien islaikiau Regitros egzamina tik su viena maza klaidele (pamirsau isjungti posukio signala) ir zinau, kad busiu puiki vairuotoja tik deka sios mokyklos! Todel tikrai didelis ACIU Laurynui! Ir dar aciu administratorei uz visuomet puikia nuotaika!😊 Beje, jei pateksit pas si instruktoriu, nusiteikit, kad jis ne visada vinioja zodzius i vata, bet ismoko DAUGIAU nei puikiai! O siaip dazniausiai buna labai energingas ir linksmas, todel pamokos labai greit praeina. Dar kas labai patiko, tai kad nuosirdziai palaike iki pat egzamino ir net po jo pasiteiravo kaip sekesi.
Kristė Drėmaitė
Kristė Drėmaitė
2022-06-03
Prieš tai mokiausi Draivery, bet kai atėjau pas Turbovėžlį - supratau, kad Draivery nieko doro manęs taip ir neišmokė. Pasiėmiau papildomų pamokų pas instruktorių Lauryną, ir likau žiauriai patenkinta! Šis instruktorius - tikras savo srities specialistas, į savo darbą žiūri labai rimtai, ir tikrai nori mokinį paruošti taip, kad jis nuėjęs laikyti egzamino Regitroj neturėtų jokių problemų. Bet svarbiausia - iš tiesų moko kaip saugiai vairuoti realiam gyvenime. Labai dėkoju už visus patarimus, už kantrybę man pjaunant grybą, ir už humoro jausmą. Ir dar likau patenkinta dėl to, jog instruktorius prisiderino prie mano galimybių (kadangi dirbu), ir paimdavo / nuveždavo ten kur patogu, tai dienoj susitaupydavo laiko :) Labai labai didelis ačiū, egzas išlaikytas!!!!💃🐢🚗🎆😍
Greta Eidrigeviciute
Greta Eidrigeviciute
2022-05-19
Super instruktoriai!

Informacija

KIEK KAINUOS: 30 € už 90 min. „gyvos“ pamokos + mokymo aikštelė visai dienai.
KADA: PIRMĄ ir TREČIĄ mėnesio ŠEŠTADIENĮ nuo 9:00 arba nuo 10:30.
KUR: mokymo aikštelėje, Naugarduko g. 129, įvažiuojam iš Gerosios Vilties g.
SU KUO: su savo automobiliu ir šeimos nariu automobilyje, nes „šeima“ jus saugos ir prižiūrės.
KĄ VEIKS INSTRUKTORIUS: jis rodys, aiškins, mokins, stebės ir patarinės jums išorėje. Panašiai kaip mokant motociklu, jis nelįs į jūsų automobilio vidų.

Kokia nauda?

NAUDA 1: kad mažiau laiko „brūžintum“ tėvų mašiną ir jų nervus,  nes net  „beribė“ tėvų meilė turi ribas…
NAUDA 2: kad  brangų  vairavimo mokymui keliuose skirtą laiką „neprasitrintum“ aikštelėje.
NAUDA 3: kad važiuoti / „parkuoti“ atbuline eiga taptų saugiau ir paprasčiau negu priekiu.
NAUDA 4: įgūdžiai naudojami aikštelėje ir realiame eisme – tie patys, skiriasi tik aplinkos vaizdas.

Kodėl verta?

KODĖL VERTA: nes „šeima“ nori gero, bet nesugeba, nežino, nemoka išaiškinti, perteikti žinių kaip prof. instruktorius.
KAM SKIRTA: greičiau ir tiksliai išmokti teisingus automobilio valdymo būdus, tikslius manevrus, reikalingus sprendimus.
KUR GAUT SMULKESNĘ INFO: klausk el.paštu: info@www.turbovezlys.lt  / 8 670 38539 ir Tau bus atsakyta.
KUR REGISTRUOTIS: tik iš anksto ir tik šiame puslapyje.

Net tik B kategorija

Priekaba, B96, BE, A

Turbovėžlys specializuojasi „B“ kategorija, tačiau nesibodi savaitgaliais padėti norintiems pasitobulinti su priekaba, ir tiems, siekiantiems B96 kodo (vairavimo teisės sąstatui iki 4250kg.), BE  kategorijos ar motociklo viražų „šlifavimo“ ribotame plote arba nuokalnėje. Dar niekam nesukliudė Turbovėžlio patarimai, užduotys ir tikslus jų atlikimas.

Lengva ir paprasta – nebus.
Viskas atliekama po priežiūra ir susitarus laiką iš anksto.

Važiavimo rezervacija

SVARBU: galimi važiavimai tik PIRMĄ arba TREČIĄ mėnesio ŠEŠTADIENĮ

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kaip rezervuoti?

1: Užpildykite rezervacijos informaciją
2: Jums atsiųsime važiavimo ir apmokėjimo informaciją
3: Apmokėkite, kad galėtume rezervuoti jūsų važiavimą
4: Susitikime aikštelėje!

* – paslauga netinkama tiems, kurie „viską už visus žino geriau“ ir „pirmą kartą sėdusiems už vairo, nes pedalus jau reikia skirti.