Turbovėžlio vairavimo dūzgių parduotuvė

Džiaugsmas dėl maaaaažos kainos išlieka trumpiau nei a p m a u d a s dėl prastos kokybės…

Praktinis B kat. mokymas nuo 550€. Teorijos kursas nuo 39€. Papildoma vairavimo pamoka nuo 50€.

Mūsų požiūris į mokinius

TURBOVĖŽLYS NIEKADA neprašinėja viso ar net pusės apmokėjimo už teikiamas paslaugas iš anksto, nes:
– Jūs visada išlaikote REALIĄ galimybę atsisakyti teikiamos paslaugos* ir nenukentėti finansiškai / nelikti permokėjus,
– mes niekada neimame sąžiningai neuždirbtų pinigų,
– tačiau pas mus nedirba“bet kas“, todėl pajėgumai mūsų riboti ir kas ieškote „bet kaip-svarbu pigiau“ – žiūrėkite skyrelį specialiai Jums: „kursai PIGUVA“ .
– Jūsų pastabos ir pasiūlymai padeda mums tobulėti. Kokybės tarnyba 8-670-38539.

*- tokių atveju neturėjome, bent iki šiol.

Atsiliepimai apie Turbovėžlį

Dovilė

2018.06.01

Del siandien islaikyto egzamino Regitroje galiu dekoti tik Turbo Vezliui. Instruktorius tikrai ismoke vairuoti, visada nuramindavo, pajuokaudavo, kai as pati jau buvau praradusi vilti islaikyti ta velnio egzamina Regitroje :D Po vairavimo pamoku gryzdavau puikios nuotaikos ir vis labiau pasitikedama savo vairavimo sugebejimais. Pries tai apimdavo panika, vien pagalvojus apie vairavima (praeitos varavimo mokyklos pasekme), o cia jau po pirmo karto laukdavau sekanciu pravaziavimu!
Trumpai – negaiskit laiko ir pinigu kitoms „mokykloms“. Nepasigailesite pasirinke Turbo Vezli.

Ieva

2018.05.11

Turiu teises, bet ilgai nevairavau, tad papildomos vairavimo pamokos man buvo iššūkis. Šį kartelį vairuodama pagaliau jaučiu ne nuolatinį stresą, bet malonumą vairuoti :). Visų pirma labai dėkoju instruktoriui Laurynui už patarimus, sąžiningumą, paprastumą, kantrybę ir prisiderinimą prie mano vairavimo poreikių – 10 balų :). Taip pat ačiū draugiškoms administratorėms už rūpinimąsi – 10 balų :). Man buvo didelis pliusas, kad pamokos prasidėdavo ir baigdavosi patogioje vietoje, trukdavo kaip sutarta (jokių 5-10 minučių „numuilinimų“ kaip pasitaikė su kitų mokyklų instruktoriais). Ačiū ir sėkmės jums :)

Ką sako mūsų mokiniai

M K
M K
2022-07-28
I failed my first exam due to lack on knowledge from previous school. however, with limited time remaining for my second practical exam, my friend advised me to call one of the employees at turbo vezlys (Laurynas) before my exam in order to get some additional lessons. This guy helped me more in 1 lesson than the previous guy from another school (dont want to point fingers) thoughout the whole 10 hours lessons i got from him. If you are willing to truly learn, I can definitely advise this driving school as one of the better ones currently available.
Generall Hu
Generall Hu
2022-06-14
Just passed the practical exam in Regitra, highly recommend as a forigner. The instructor is experienced, responsable and have a good sence of humor, though his english is not that fluent, but it is good enough to explain everything clearly, not only learn how to drive also driving politeness. And very kind to help in regitra with translate problems for every student. if you are forigners like me, no need to hestate, come here, you will not regret.
Vaida
Vaida
2022-06-07
Baigiau visa B kat. vairavimo kursa kitoje vairavimo mokykloje Vilniuje ir atrode, kad vairuoju pakankamai neblogai, bet neislaikiau egzamino Regitroje (padariau ir nekritiniu klaidu, ir dar 1 kritine uzsidirbau).. todel ieskojau instruktoriaus papildomoms pamokoms pries antra bandyma Regitroje. Labai dziaugiuosi, kad atradau Turbo vezli, nes jau po pirmo pravaziavimo su instruktoriumi Laurynu supratau, kad labai dar daug ko nemoku ar net nesu girdejusi is savo buvusio instruktoriaus. Tikrai galiu sakyt, kad su Laurynu per kelias papildomas pamokas ismokau daugiau, nei per visa kursa kitoje mokykloje. O tas labiausiai ir kabina, nes jauciausi, kad kiekviena pamoka tikrai dave rezultata ir jauciau savo progresa. Aisku, emiau nemazai pamoku, gal 8 ar 9 papildomas, bet rezultate, siandien islaikiau Regitros egzamina tik su viena maza klaidele (pamirsau isjungti posukio signala) ir zinau, kad busiu puiki vairuotoja tik deka sios mokyklos! Todel tikrai didelis ACIU Laurynui! Ir dar aciu administratorei uz visuomet puikia nuotaika!😊 Beje, jei pateksit pas si instruktoriu, nusiteikit, kad jis ne visada vinioja zodzius i vata, bet ismoko DAUGIAU nei puikiai! O siaip dazniausiai buna labai energingas ir linksmas, todel pamokos labai greit praeina. Dar kas labai patiko, tai kad nuosirdziai palaike iki pat egzamino ir net po jo pasiteiravo kaip sekesi.
Kristė Drėmaitė
Kristė Drėmaitė
2022-06-03
Prieš tai mokiausi Draivery, bet kai atėjau pas Turbovėžlį - supratau, kad Draivery nieko doro manęs taip ir neišmokė. Pasiėmiau papildomų pamokų pas instruktorių Lauryną, ir likau žiauriai patenkinta! Šis instruktorius - tikras savo srities specialistas, į savo darbą žiūri labai rimtai, ir tikrai nori mokinį paruošti taip, kad jis nuėjęs laikyti egzamino Regitroj neturėtų jokių problemų. Bet svarbiausia - iš tiesų moko kaip saugiai vairuoti realiam gyvenime. Labai dėkoju už visus patarimus, už kantrybę man pjaunant grybą, ir už humoro jausmą. Ir dar likau patenkinta dėl to, jog instruktorius prisiderino prie mano galimybių (kadangi dirbu), ir paimdavo / nuveždavo ten kur patogu, tai dienoj susitaupydavo laiko :) Labai labai didelis ačiū, egzas išlaikytas!!!!💃🐢🚗🎆😍
Greta Eidrigeviciute
Greta Eidrigeviciute
2022-05-19
Super instruktoriai!