Turbovėžlio mokinių atsiliepimai

…kuriuos mūsų instruktoriai skaito prieš miegą.

Turbovėžlio instruktorius – patikimas partneris mokytis vairuoti!

 • Patikimas

  Nežada, ko negali. Jei susitaria – neatšaukia, o vykdo susitarimą.

 • Gerbia mokinius

  „Nekaba“ planšetėje ar pastoviai nešneka mob. tel. pamokos metu

 • Pamokos laiką naudoja efektyviai

  Nevengia probleminių eismo vietų / situacijų / sudėtingų maršrutų ir realių parkavimo situacijų kelyje. Juk jis atsakingas ir žino, KAD SUGEBĖS SUVALDYTI SITUACIJĄ, APSAUGOTI, IŠMOKINTI.

 • Keičia maršrutą

  „Nešlifuoja“ vis to paties maršruto, kuriame jau ir JŪS žinote kiekvieną duobę ir tai jau ima „užknist“

 • Dėmesį skiria mokiniui

  Pamokos metu netauzija apie savo šeimą, vaikus, žvejybą ir kt., nieko neturinčio bendro su vairavimo mokymu, dalykus

 • Nelenda į asmeninius reikalus

  Neklausinėja Jūsų jokių asmeninio gyvenimo dalykų, ką veikiate gyvenime ar turite draugų-/ių ir pan.

 • Derinasi prie jūsų poreikių

  Derinasi prie jūsų poreikių, jei jūs juos suformulavote ir aiškiai išsakote bei parenka mokymą ir intensyvumą atitinkantį jūsų poreikius

 • Nevaidina DJ’jaus

  Neklauso radijo / CD jei jus tai trikdo ar tam prieštaraujate

 • Pamokos metu yra "bekvapis"

  Nerūko automobilyje pamokos metu ir būna „geras“ [… beveik visada ]

Todėl MŪSŲ instruktorius nėra PIG’us – nes JIS profesionalus INSTRUKTORIUS ir ne Mačio nuo „fūros nulipęs“

M K
M K
2022-07-28
I failed my first exam due to lack on knowledge from previous school. however, with limited time remaining for my second practical exam, my friend advised me to call one of the employees at turbo vezlys (Laurynas) before my exam in order to get some additional lessons. This guy helped me more in 1 lesson than the previous guy from another school (dont want to point fingers) thoughout the whole 10 hours lessons i got from him. If you are willing to truly learn, I can definitely advise this driving school as one of the better ones currently available.
Generall Hu
Generall Hu
2022-06-14
Just passed the practical exam in Regitra, highly recommend as a forigner. The instructor is experienced, responsable and have a good sence of humor, though his english is not that fluent, but it is good enough to explain everything clearly, not only learn how to drive also driving politeness. And very kind to help in regitra with translate problems for every student. if you are forigners like me, no need to hestate, come here, you will not regret.
Vaida
Vaida
2022-06-07
Baigiau visa B kat. vairavimo kursa kitoje vairavimo mokykloje Vilniuje ir atrode, kad vairuoju pakankamai neblogai, bet neislaikiau egzamino Regitroje (padariau ir nekritiniu klaidu, ir dar 1 kritine uzsidirbau).. todel ieskojau instruktoriaus papildomoms pamokoms pries antra bandyma Regitroje. Labai dziaugiuosi, kad atradau Turbo vezli, nes jau po pirmo pravaziavimo su instruktoriumi Laurynu supratau, kad labai dar daug ko nemoku ar net nesu girdejusi is savo buvusio instruktoriaus. Tikrai galiu sakyt, kad su Laurynu per kelias papildomas pamokas ismokau daugiau, nei per visa kursa kitoje mokykloje. O tas labiausiai ir kabina, nes jauciausi, kad kiekviena pamoka tikrai dave rezultata ir jauciau savo progresa. Aisku, emiau nemazai pamoku, gal 8 ar 9 papildomas, bet rezultate, siandien islaikiau Regitros egzamina tik su viena maza klaidele (pamirsau isjungti posukio signala) ir zinau, kad busiu puiki vairuotoja tik deka sios mokyklos! Todel tikrai didelis ACIU Laurynui! Ir dar aciu administratorei uz visuomet puikia nuotaika!😊 Beje, jei pateksit pas si instruktoriu, nusiteikit, kad jis ne visada vinioja zodzius i vata, bet ismoko DAUGIAU nei puikiai! O siaip dazniausiai buna labai energingas ir linksmas, todel pamokos labai greit praeina. Dar kas labai patiko, tai kad nuosirdziai palaike iki pat egzamino ir net po jo pasiteiravo kaip sekesi.
Kristė Drėmaitė
Kristė Drėmaitė
2022-06-03
Prieš tai mokiausi Draivery, bet kai atėjau pas Turbovėžlį - supratau, kad Draivery nieko doro manęs taip ir neišmokė. Pasiėmiau papildomų pamokų pas instruktorių Lauryną, ir likau žiauriai patenkinta! Šis instruktorius - tikras savo srities specialistas, į savo darbą žiūri labai rimtai, ir tikrai nori mokinį paruošti taip, kad jis nuėjęs laikyti egzamino Regitroj neturėtų jokių problemų. Bet svarbiausia - iš tiesų moko kaip saugiai vairuoti realiam gyvenime. Labai dėkoju už visus patarimus, už kantrybę man pjaunant grybą, ir už humoro jausmą. Ir dar likau patenkinta dėl to, jog instruktorius prisiderino prie mano galimybių (kadangi dirbu), ir paimdavo / nuveždavo ten kur patogu, tai dienoj susitaupydavo laiko :) Labai labai didelis ačiū, egzas išlaikytas!!!!💃🐢🚗🎆😍
Greta Eidrigeviciute
Greta Eidrigeviciute
2022-05-19
Super instruktoriai!

Ilona E.

2021.05.27

„Na ką, judam! Neskubam, sukiojam „bokštelį“ į visas puses…“, – jei sėdite praktinio vairavimo pamokoje ir girdite šiuos žodžius, vadinasi jums laaaabai pasisekė, nes per visas ženklų ir sankryžų džiungles jus lydi pats fainiausias instruktorius ! Kam jau kam, bet jam šis pašaukimas duotas nuo paties Dievo. Sakau tai, nes tikrai turiu su kuo lyginti (patirtis kitoje mokykloje), – šis žmogus ne mechaniškai atidirbinėja pinigus, bet tiesiog dega šiuo reikalu, kaip sakoma. Bandau suprasti tuos, kurie skundžiasi, jog sulaukia kritikos kažko prisidirbę, bet patikėkit manim, – šio žmogaus kantrybė (ir dar tokiam darbe) – tikrai auksinė, ir jeigu jau bara jus, tai tikrai ne iš asmeninių paskatų, bet todėl, kad jam tikrai svarbu paruošti jus vairuoti automobilį saugiai, o ne įrodyti, jog kažko nesugebate. Apskritai, gailiuosi vieno dalyko, – kad nuo pat pradžių nesimokiau šioje mokykloje , nes tikrai būčiau sutaupiusi daug laiko ir pinigų. Nors po kiekvienos pamokos namo grįždavau kaip po gero bulviakasio (šlapia, be rankų, kojų ir ūžiančia galva), bet kai egzamino „Regitroje“ išvakarėse išgirsti iš instruktoriaus, kad „vairuoji kokiam devintukui“, tai duoda toooookį užtaisą, kad kitą dieną nuvyksti ir išlaikai tą baisųjį egzą iš pirmo karto :). Jau pusmetis praėjo, bet vairuodama kartkartėm atrodo vis girdžiu, ką čia kokioj sudėtingesnėj situacijoj ir kaip reiktų daryti. Ačiū turbo-Laurynui nuo mokinio-vėžlio!

Danielė Z.

2021.05.27

Puiki mokykla, puikus instruktorius (Laurynas) : kantrus, dėmesingas, palaikantis, PRISIDERINANTIS . Man , žmogui dirbančiam sudėtingo grafiko darbą, tai buvo dovana. tikrai nesitikėjau rasti mokyklą, kuri prisiderins prie manęs.
Instruktoriui didžiausias AČIŪ už viską. Labiausiai patiko neatmestinumas. Turbo vėžlys yra suinteresuoti , kad mokinys tikrai išmoktų vairuoti ir būtų saugus ir sąmoningas kelyje.

Brigita

2019.05.15

Dėkoju Turbo Vėžlio (Savanorių pr. 47) kolektyvui ir ypatingai instruktoriui Aleksandrui už kantrybę, mokymą be įtampos, gerai ir nuoširdžiai atliktą darbą. Sėkmės Jums!

Agneta

2018.12.18

Džiugu, kad yra vairavimo mokykla, į kurią paskambinus galima susitarti dėl individualių pamokų ir nereikia atvykti fiziškai- tai taupo ne tik laiką, bet ir suteikia galimybę operatyviai susitarti dėl pamokų.
Noriu atskirai padėkoti instruktoriui Laurynui, kuris puikiai padėjo prisiminti vairavimo įgudžius bei juos patobulino, tiksliau išmokė iš naujo vairuoti, nebijant vėžioti ne tik suagusiuosius, bet ir mažus vaikus. Džiaugiuosi, kad yra instruktoriai ne tik išmanantys savo darbą, bet ir su puikiu humoro jausmu.
Sėkmės Turbo vėžliams!

Gintarė

2018.11.26

Taigi mano istorija su Turbo Vezliu prasidejo ne nuo pirmuju vairavimo pamoku. Jau buvau baigusi kita vairavimo mokykla Vilniuje is kurios mane paleido visiskai neuztikrinta savo vairavimo igudziais ir visdar issigandusia gatves ir eismo. Buvau jau po 2 bandymu Regitros egzamino, siaubingai nusivylus savim ir visiskai neuztikrinta niekuom. Taigi, parasiau Turbo Vezliui.
Administracija – nuostabi. Tik parasiau laiska del papildomu pamoku – iskart gavau skambuti is administratores, kuri ne tik atsizvelge i visus mano poreikius, bet ir sutiko 3 kartus perdeliot visa papildomu pamoku grafikeli, kad tik atitiktu mano poreikius pagal laika. Prie viso to – puikiai parinko instruktoriu.

Atejau i mokykla su didziule baime vairuoti ir jis ta puikiai mate, bet vos pora pamoku – ir as jau vaziuoju visiskai atsipalaidavusi. As nezinau kaip, bet sitas zmogus tiesiog moka nuraminti ir ismokina kaip islaikyti ramybe kelyje, kaip priimti sprendimus neabejojant del ju. Visi marsrutai buvo suderinti taip, kad sutvarkyti visas spragas, kuriu visdar turejau LABAI daug po visu 15 vairavimo pamoku pries tai buvusioje mokykloje.

Jau per pirma valanda instruktorius sudejo visas pastabas apie kurias as ir pati zinojau kur mano silpnos vietos, tad toliau visa laika dirbom ties jomis.Taciau labiausiai as esu dekinga siam zmogui uz visa rupesti ir savo laika. Sis zmogus netgi po darbo valandu niekada nepamirsta apie savo mokini, drasina ir labai stipriai palaiko pries egzamina, nuolat primena tavo stiprybes ir ikvepia drasos. Visada paaiskina viska issamiai ir paprastai, jeigu reikia netgi pademonstruoja situacija kad tik suprastum kas kaip ir kodel. Jeigu mato, kad visdar vaziuoji neuztikrintai kazkurioje vietoje – vaziuos su tavim tiek kartu kiek tik reikes, kol tu ismoksi atlikti manevra ir jausiesi patogiai toje situacijoje.

Netgi po sekmingai islaikyto Regitros egzamino instruktorius rupinasi, kad vairuotum saugiai, domisi kaip sekasi, ar viskas gerai kelyje. Tik geriausi atsiliepimai apie si instruktoriu – tik jo deka turiu teises ir sekmingai jau menesi vairuoju automobili Vilniaus gatvemis. Ir kas is tikruju smagiausia, jog zinau, kad bet kada jeigu turesiu klausimu ar noresiu dar labiau pagilinti igudzius as zinau, kad visada galiu kreiptis ir visada mane su didziausiu rupesciu pakonsultuos ar ismokins.

Rekomenduoju ir rekomenduosiu visiem  sia mokykla!

Begalo didelis aciu!

AČIŪ!!!
Sėkmės kelyje!

Edgaras

2018.11.21

Norėčiau rekomenduoti šią mokyklą būsimiems vairuotojams.
Pirma kartą mėginau išlaikyti teises prieš 6 metus, bet pasirinkau prastą mokyklą su blogais instruktoriais kurie būdavo nepakantūs ir labai nemalonūs, ko pasekoje vairavimas man visiškai nepatiko ir mečiau tą reikalą. Minėta mokykla jau bankrutavo.
Neseniai nusprendžiau kuo greičiau išsilaikyti teises ir pasirinkau šią mokyklą pagal aukštą procentą išlaikiusiųjų Regitros egzaminą iš pirmo karto. Mokiausi eksternu ir man labai patiko:
1) Lankstumas. Kadangi norėjau visko greit ir esu dirbantis, džiaugiausi kad su Antakalnio filialu visad pavykdavo susiderinti, o pamokos vyko dažnai ir reguliariai
2) Instruktoriai. Išbandžiau 3 (vienas instruktorius neturėjo vietos manęs dažnai priimti) ir esu labai patenkintas jais visais. Visiškai nesidomiu automobiliais ir anksčiau nekenčiau vairuoti, tad džiaugiausi kad instruktoriai kūrė draugišką atmosferą ir aiškino ne tik, ką reikia reikia daryti kitaip, bet ir KODĖL to reikia, kad suprasčiau esmę ir galėčiau žinias pritaikyti įvairiose situacijose. Kadangi pamokos buvo malonios ir linksmos, reguliariai į jas vaikščiojau ir pats jausmas vairuojant pasitaisė nuo „nekenčiu“ į „normaliai“ :D
Dėl instruktorių profesionalaus elgesio ir bendravimo, turiu įtarimą kad čia visos įmonės vertybinė sistema tokia, nes jei būčiau išbandęs vieną tai būtų galima sakyti kad pasisekė, o čia 3/3 buvo puikūs.

P.S. atėjus į pirmą pamoką instruktorius vilkėjo maikę su užrašu „I dont need Google, my wife knows everything“ tai iškart matosi kad nuotaikingi žmonės dirba :)

AČIŪ, Edgarai
Sėkmės kelyje!

Justė

2018.11.06

Labai norėjau padėkoti Vėžliui, už IŠMOKYMĄ vairuoti. Maniau, kad buvau beviltiška vairavimui, bet Turbo vėžlio komanda :) sugebėjo parengti egzaminui ir jį Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Kas svarbiausia pamokos visiškai neprailgo, nes instruktorius visada juokaudavo, pasiklausdavo kaip sekasi gyvenime :) tikrai rekomenduoju!

Indrė

2018.11.05

Ačiū už pagalbą bandant iš naujo prisiminti vairavimo įgūdžius! Visų pirma, dedu didelį pliusą už paprastą ir greitą registracijos procesą – užpildžiau anketą internetu ir jau tą pačią dieną gavau atsakymą iš administratorės bei susitarėm dėl pirmo važiavimo laiko. Po ilgos vairavimo pertraukos buvo be galo nedrąsu vėl sėsti už vairo, tačiau jau po keleto pamokų vairavimas nebėra toks „baubas“ kaip įsivaizdavau. :) Pamokų laikas išnaudojamas efektyviai, instruktoriaus pastabos konkrečios, išsakomos aiškiai ir laiku, bet nesukeliant papildomo streso. Linkiu didžiausios sėkmės toliau riedant su turbo vėžliu! :)

Mariola

2018.09.06

Ačiū personalui ir instruktoriams už supratimą, palaikymą. Užteko kelių papildomų pamokų, kad išlaikyčiau regitroj.

Geriausios rekomendacijos ;)

Turbo Virginija

2018.08.09

„Turbovėžlys“ – svajonės raktas turėti teises. Tikrai tikrai!!! Baigiau kursus kitoje mokykloje, turėjau keletą papildomų pamokų, laikiau du egzaminus regitroje, deja nesėkmingai. Ieškojau pagalbos. Ačiū likimui, jog netikėtai gatvėje akis užkliuvo už reklamos ant automobilio. Pagavo cinkelis. Parašiau jiems. Ši mokykla sutiko padėti.

Gydžiausi neviltį, kosmines baimes, varinėjau regitros baubus ir egzaminuotojus – velnius, grioviau asmeninius stereotipus. Mano globėjas, gydytojas ir draugas – instruktorius Laurynas. Ši asmenybė leido man užaugti iš naujo ir išpildyti troškimą. Puikus humoras, taiklios pastabos, originalūs sprendimo būdai, jaunatviška energija, turbopolėkis, solidi patirtis bei maksimalios pastangos leido klysti ir vėl mokytis iš klaidų. Visa tai sudarė galimybę išlaikyti egzaminą regitroje! Tai pats šauniausias instruktorius. Šis žmogus vertas pagarbos, tikrai dirba nuoširdžiai ir atsakingai, pergyvena dėl mokinio, atiduoda visą dūšią. Prisipažinsiu, esu kietas riešutėlis.
Išdrįsiu teigti, jog buvo pats geriausias sprendimas bendradarbiauti su vairavimo mokykla ,,Turbovėžlys“. Išbandyta bei patikrinta. Rekomenduojuuuuuuu!!!

Dovilė

2018.06.01

Del siandien islaikyto egzamino Regitroje galiu dekoti tik Turbo Vezliui (( : Instruktorius tikrai ismoke vairuoti, visada nuramindavo, pajuokaudavo, kai as pati jau buvau praradusi vilti islaikyti ta velnio egzamina Regitroje :D Po vairavimo pamoku gryzdavau puikios nuotaikos ir vis labiau pasitikedama savo vairavimo sugebejimais (: Pries tai apimdavo panika, vien pagalvojus apie vairavima (praeitos varavimo mokyklos pasekme), o cia jau po pirmo karto laukdavau sekanciu pravaziavimu!
Trumpai – negaiskit laiko ir pinigu kitoms „mokykloms“. Nepasigailesite pasirinke Turbo Vezli 

Beata

2018.06.01

Nuo mano lankytų pamokų Jūsų vairavimo mokykloje praėjo keletas mėnesių ir dabar noriu nuoširdžiai padėkoti! :)
Pirmiausiai – administratorei, kuri maloniai sutiko, buvo punktuali ir nuteikė pozityviai.
O pats didžiausias AČIŪ mano vairavimo instruktoriui! Į vairavimo mokyklą atėjau teises turėdama jau 10 metų (beveik visą laikotarpį nevairavusi savarankiškai). Sąžiningai, tai nemaniau, kad išeis persilaužti, kadangi jau turėjau bandymų kitose mokyklose, kurie baigdavosi vienareikšmiškai – „gyvenime nevairuosiu, man patinka viešasis transportas!“. Tačiau sprendimas pabandyti dar kartą pasiteisino 120%! Turėjau nepaprastai šaunų instruktorių, kuris davė daug vertingų patarimų, padrąsindavo ir aiškiai pasakydavo kas negerai ir kaip tai ištaisyti. Vienos pamokos metu jis pasakė: „Kai nustosi bijoti, pradėsi galvoti ką darai prie vairo“ ir dabar, praėjus vos keliems mėnesiams nuo pamokų pabaigos, pilnai sutinku :) Vairuodama jaučiuosi ramiai, stresinėse situacijose visad atsimenu man duotus patarimus pamokų metu.
Visgi ne taip stipriai mylėjau aš tą viešąjį transportą, tiesiog turėjau didelę baimę savarankiškai vairuoti, kurią užtikrintai padėjo įveikti Turbovėžlys :)
Dar kartą pats didžiausias ačiū ir sėkmės Jums!
AČIŪ, Beata
Sėkmės kelyje!

Ieva

2018.05.11

Turiu teises, bet ilgai nevairavau, tad papildomos vairavimo pamokos man buvo iššūkis. Šį kartelį vairuodama pagaliau jaučiu ne nuolatinį stresą, bet malonumą vairuoti :). Visų pirma labai dėkoju instruktoriui Laurynui už patarimus, sąžiningumą, paprastumą, kantrybę ir prisiderinimą prie mano vairavimo poreikių – 10 balų :). Taip pat ačiū draugiškoms administratorėms už rūpinimąsi – 10 balų :). Man buvo didelis pliusas, kad pamokos prasidėdavo ir baigdavosi patogioje vietoje, trukdavo kaip sutarta (jokių 5-10 minučių „numuilinimų“ kaip pasitaikė su kitų mokyklų instruktoriais). Ačiū ir sėkmės jums :)

Viktorija

2018.03.07

Sveiki visi!
IŠLAIKYTA, užsakyta, belieka sulaukti teisių:)
Kol visą kelią iki teisių gavimo jau beveik nukeliavau, užtrukau palyginti gana ilgai, bent ne taip greitai, kaip norėjau. Bet dėl gyvenimo netikėtumų ir posūkių.
Nes pats Turbo Vėžlys yra JĖGA.
Man teko garbė vairuoti su trimis mokyklos instruktoriais. Manau, kad tai suteikia man pakankamai kompetencijos įvertinti mokyklos klasiškumą.
Kiekvienam mokiniui, kad ir kokio amžiaus jis bepradėtų mokytis, geriausiai veikia skirtingos mokymo metodikos, bendravimo būdai. Instruktorių gausa – to dėka visi gali atrasti sau tinkamiausią mokytoją.
Ar Tau reikalingas švelnesnio, ramesnio būdo mokytojas, nes ir taip jauti didžiulį stresą pradedant vairuoti – tai rasi Turbo Vėžly.
Tu jauties pasirengęs iššūkiams, nori iš pamokų ,,išspausti“ viską, nebijai būt patrauktas per dantį, vairavimus išnaudot nuotaikingai, bet ir labai turiningai – kreipkis į Turbo Vėžlį!
Asmeniškai man efektyvesnis ir priimtinesnis antrasis variantas, bet kaip sakiau, kiekvienam reikalingas jam tinkamiausias pasirinkimas! :)
Turbo Vėžlys jėėėėėė DEŠIMT DVIDEŠIMT ŠIMTAS BALŲ!
Ačiū visai komandai <3 Linkėjimai ir kuo geriausios kloties! P. S. Pavadinimas mokyklos, sakyčiau, gan šmaikštus, pasvarsčiau, kad gal kilęs nuo liaudies posakio ,,Neskubėk ir būsi pirmas" - būdamas vėžliuku būsi turbo ===>> puikus vairuotojas.
AČIŪ, Viktorija
Sveikiname!

Violeta

2018.02.09

Esu dėkinga už tai, kad mane mokė ne išlaikyti egzaminą, bet pirmiausiai – saugiai vairuoti. Instruktorių profesionalumas, kantrybė, humoro jausmas ir padrąsinimas net tuomet kai jau, atrodė, kad viskas visai blogai lėmė puikų rezultatą. Egzaminas “Regitroje“ išlaikytas iš pirmo karto!

Deimantė

2018.02.06

Labai noriu padėkoti „Turbo vėžlys“ komandai esančiai Savanorių pr. 47! Jūsų profesionalumo dėka visi egzaminai išlaikyti ir jau turiu vairuotojo pažymėjimą bei reikalinga bagažą vairavimui! Esu labai patenkinta jūsų komandos atsidavimu darbui, maloniu bendravimu bei rūpesčiu už kiekvieną mokinį! Labiausiai noriu padėkoti savo instruktoriui, Jūs esate nerealus mokytojas, palaikote, patariate, rūpinatės bei išmokote! Esate ir psichologas ir mokytojas ir draugas viename :) Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą 100 proc.

Marina

2018.02.05

Regitroje vairavimo egzaminai nelabai sekėsi, bet pagaliau „atėjo šventė ir į mano kiemą“ :) Egzaminas išlaikytas, didelį ir nuoširdų AČIŪ sakau vairavimo mokyklos Turbo Vėžlys instruktoriui.
Jis tas žmogus, kuris:
– myli savo darbą;
– kiekvieną akimirką moko;
– kantrus;
– puikus psichologas, gebantis patarti;
– leidžia klysti ir mokytis iš savo klaidų;
– visada geros nuotaikos, kas leidžia atsipalaiduoti ir nejausti įtampos;
– nuolat drąsina ir motyvuoja, skatina nesustoti;
– nenuleidžia rankų ir neleidžia nuleisti savo mokiniui;
– padeda įveikti baimę;
Tai žmogus, kuris manimi patikėjo.
Šiandien aš jaučiu vidinę ramybę, nes mano pastangos įgavo prasmę. Galiu drąsiai teigti, kad man šitas kelias nebuvo lengvas, tačiau jaučiuosi laiminga, kad turėjau šią gyvenimo patirtį.

Jelena

2018.01.29

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jūsų mokyklą. Iš visos širdies noriu padėkoti “Turbo Vėžlio” nuostabiai komandai ir mano nuostabiems instruktoriams. Jūsų profesionalumo, kompetetingumo dėka mano mokymas tapo malone, visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Esu sužavėta jūsų atsidavimu darbui, kantrybe ir bendravimo kultūra. Jus padėjote praeiti didelį kelią nuo nulio iki teisių įsigijimo, pasitikėjimo savimi, padėjote pajusti save vairuotoju.
Per mokymo laikotarpį turėjau galimybę įsitikinti, kad pergyvenate už kiekvieną savo mokinį, dirbate atsakingai, dėl pozityvaus rezultato visapusiškai paruošti vairuotoją.
Didelis didelis dėkui už visas pastangas, sėkmės darbuose ir gyvenime!

Laura

2017.12.03

Noriu padėkoti „Turbo vėžlys“ už pagalbą norus paversti realybe, net ir tada, kai abejoji savo galimybėmis ir jėgomis. Tai vieta, kur gali gauti visą paslaugų paketą savo tikslui pasiekti, nuo profesionalų patarimų ir pamokymų iki tave palaikančio, motyvuojančio draugo. Tai vieta, kur dirba žmonės atsidavę visapusiškai savo darbui ir yra kartu suinteresuoti tavo tikslą paversti realybe.
Atėjau čia po ilgo laiko pabandyti savo norą, išmokti vairuoti, paversti realybe. Ir tai įvyko instruktoriaus Lauryno dėka, savo tikslą pasiekiau! Esu labai dėkinga už “spyrius į užpakalį”, man jų tikrai reikėjo, už patarimus, už lanksčias galimybes laiko atžvilgiu, už konkretumą ir “žodžių nevyniojimą į vatą”, kuriame tikslo taške esi dabar ir kuriame nori būti, už nuoširdumą ir nepakeičiamus patarimus vairuojant kelyje.
Nuoširdus AČIŪ!

Neringa

2017.11.29

Kaip sakoma, atėjo šventė ir į mano kiemą – turiu teises!!! Gavau puikių rekomendacijų apie šią mokyklą, todėl ją ir pasirinkau ir labai dėl to džiaugiuosi. Turėjau puikų instruktorių, kuris išmokė vairuoti, kaip saugiai elgtis kelyje, būti dėmesingai. Sakyčiau net gavau gerą „spyrį“ į priekį, nes buvo momentų, kai jau galvojau, jog vairavimas ne man, tačiau instruktorius visada kartodavo, kad turiu siekti tikslo ir man pavyko :)
Labai džiaugiuosi, jog atėjau į šią mokyklą, kurioje dirba tikri profesionalai, matosi, kad myli savo darbą ir puikiai jį atlieka :)
Labai rekomenduoju šią mokyklą, visiems norintiems išmokti vairuoti ir būti atsakingiems vairuotojams kelyje!
Ačiū už įgytas žinias bei patirtį :) Sėkmės!

Rasa

2017.11.07

Nei per ilgai nei per trumpai – tiek, kiek reikėjo užtruko mano mokymasis šioje mokykloje. Esu dėkinga visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai už pirmąsias patirtis kelyje, už padrąsinimus ir begalinį palaikymą! Už įskiepytą atsakomybės jausmą ir reiklumą bei tvirtumą, už žinias ir ryžtą, kurie padėjo man pasiekti užsibrėžto tikslo – saugaus ir užtikrinto vairavimo kelyje.

Praktikos egzamino dieną Regitroje prisimenu su šypsena – sėkmę lėmė savęs užtikrintumas ir išugdyti gebėjimai pritaikyti turimas žinias. Ši mokykla pateisino visus mano turėtus lūkesčius. Vienareikšmiškai rekomenduoju mokyklą, nes Turbovėžlys yra: kokybė – žinios – teigiamas rezultatas :)

Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis iš pačių geriausių :) Esu ir liksiu jums visiems dėkinga. Ačiū!

Karolis

2017.09.22

Pasirinkęs šią vairavimo mokyklą nesuklydau, instruktorius per vieną pamoką suteikė būtent tos informacijos, kurios reikia laikant dabartinį regitros egzaminą, jeigu praradote pažymėjimą ir norite atnaujinti žinias rekomenduočiau būtent turbovėžlį. Ačiū instruktoriui :)

Originali padėka :)

2017.09.11

Dalia

2017.09.07

Mano reikalas buvo toks…
Reikėjo atgaivinti vairavimo žinias prieš egzaminą Regitroje. Susiradau internetu jūsų vairavimo mokyklą ir, perskaičiusi daugel atsiliepimų, užsiregistravau…
Mes susitarėme su instruktoriumi.
Tai va, visi tie atsiliepimai yra ne iš piršto laužti, o realių klientų parašyti…
Vairavimo pamokoje viskas buvo man išaiškinta taip nuodugniai ir parodyta maksimumas įvairių “kabliukų“ ant kurių galima užkibti Regitroj per egzaminą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto…
Didžiulis dėkui šiam instruktoriui, labai atsidavęs savo darbui t.y. mums klientams žmogus, per tą vieną pamoką jis taip nuoširdžiai stengėsi suteikti kuo daugiau informacijos…
Tikrai rekomenduoju pasinaudoti šios mokyklos paslaugomis.

Skaistė

2017.08.23

Sveiki, noriu padekoti tikrai puikiems Turbovezlio vairavimo instruktoriams uz naudingas ir be itampos vairavimo pamokas, po kuriu islaikiau praktikos egzamina regitroje.Sie instruktoriai moko vaziuoti ir mastyt ir beje, kai kurie su puikiu jumoro jausmu. Aciu!

Labai gardi padėka :)

2017.08.25

Laura

2017.08.21

Labai gera mokykla. Baigus 15 pamokų kursą Dorkano mokykloje atėjau į šią mokyklą ir per trumpesnį laiką išmokau daug daugiau negu Dorkane. Šitą mokyklą tikrai verta rinktis, nes: jie prisiderina prie vietos, nuo kur pradėti ir baigti važiavimus (tai man į dieną sutaupydavo po kelias valandas), mokiausi su skirtingomis mašinomis (ale visos kur regitroje būna), nerealiai profesionalūs instruktoriai: žino visus regitrinius maršrutus ir tas visas specialių apsisukimų ar pan. vietas, tad kai laikiau egzą Regitroje jokių naujienų nebuvo, prieš egzaminą galima susitarti dėl pamokos ir išleidimo regitroje. Labai malonūs ir profesionalūs. Taigi, tikrai rekomenduoju šią mokyklą!

Beatričė

2017.07.28

Nuoširdžiai dėkoju Jums už galimybę praktikuotis Jūsų vairavimo aikštelėje. Buvau užsisakius laiką trims paroms. Tai labai padėjo pasiruošti praktinio vairavimo egzaminui ir šiandien jį išlaikiau.

Daiva

2017.08.21

Kadangi teko keisti vairavimo mokyklą, esu be galo laiminga kad atradau Turbovėžlį. Susipažinau su trim šauniais instruktoriais, kurie puikiai išmano savo darbą, yra kantrūs ir visą pamokos laiką sąžiningai ‘atidirba’ – aiškina, pataria, komentuoja – ramiai ir be pakelto tono. Administratorės labai malonios, šauniai ‘sustyguoja’ važiavimo laikus ir vietas. Praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!!!

Saulenė

2017.06.15

Prieš keletą dienų pravažiavau pro šią vairavimo mokyklą, tai ir prisiminiau nuostabias vairavimo pamokas kurias apturėjau mokykloje. Taip gavosi, kad atėjau iš kitos vairavimo mokyklos nelabai gerai mokėdama vairuoti, taigi pasiėmiau vos 3 pamokas, kurių man pilnai užteko ir su kaupu. Per jas instruktorius mane išmokė daugiau nei per 15 pamokų su senuoju instruktoriumi. Esu neapsakomai patenkinta pamokų kokybe ir profesionalumu, kiekvienos pamokos gale instruktorius viską apibendrindavo, pasakydavo klaidas, jas net surašydavo ant lapelių, kuriuos iki šiol saugau, juk iš klaidų mokomės. Instruktorius išsamiai paaiškindavo visus man iškilusius klausimus, netgi pamokoje parodydavo kaip juos išspręsti. Taip pat kas įstrigo atmintyje, kad gaudavau daug pagyrimų, o ne tik pastabų, kaip su senesniu instruktoriumi.
Taigi, reiškiu didžiausią padėką instruktoriui už visas išsamias pamokas bei galiu drąsiai teigti, kad Regitros vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tik instruktoriaus pamokų dėka. Jau parekomendavau ir rekomenduosiu savo pažįstamiems šią mokyklą ir joje dirbantį nuoširdų personalą. AČIŪ!

Marius

2017.03.04

Visų pirma, buvau vienas iš tų piliečių, kuris, nesugebėjęs iš dviejų bandymų išlaikyti Regitroje egzamino, išvis atsisakė minties vairuoti. Grubiai po 8 metų buvau vėl motyvuotas pagaliau užbaigti tai kas buvo pradėta. Kolegos rekomendavo “Turbo Vėžlį”, dėl kompetetingų darbuotojų. Čia dirba žmonės suinteresuoti ne tik išmokyti vairuoti, bet ir pridėti taip reikiamo pasitikėjimo savimi. Žinoma, kad REKOMENDUOJU „Turbo Vėžlys“ visiems :).

Rima

2016.12.19

Noreciau padekoti nuostabiam personalui, administretorems ir zinoma instruktoriams. Didelis dekui instrukroriui, per viena pamoka ismokino parkuotis aiksteleje. Taip pat paemiau pamoka pries regitra,  si pamoka man leme islaikyta egzamina regitroje is pirmo karto (manau daugiau komentaru nereikia). Mokyklu siulomos masinos atitinka regitros masinas, tai labai svarbu! Instruktoriai nuostabus ir supratingi, lankstus pamoku atzvilgiu bei kompitetingi! Dar vis negaliu atsidziaugti savo pasirinkimu. TIKRAI REKOMENDUOJU!
Didziulis dekui ir sekmes darbuose !

Edvinas

2016.10.26

Sveiki, pasirinkau šią mokyklą, nes man pasiūlė draugai, ir tikrai nesigailiu, kad mokytis teko būtent čia! Nuostabus kolektyvas, puiki ir rūpestinga vadybininkė, kuri padės, patars, ir palaikys. Esu labai dėkingas vadybininkei, už visus tuos paskatinimus, suteikta pagalbą. Teko mokytis su keliais instruktoriais, bet labiausiai norėčiau pažymėti Aleksandrą, tikrai profesionaliai atlieka savo darbą, sulaukiau daug patarimų, ir palaikymo, gavau daug naudingų pamokų, tikrai šaunus instruktorius.Tad tikrai labai džiaugiuosi jog pasirinkau būtent šią mokyklą, su kolektyvo pagalbą, išlaikiau Teorijos ir Praktikos egzaminą iš pirmo karto. Čia žmonės, dirba dėl rezultato, ir yra suinteresuoti pilnai paruošti vairuotoją. Pilnai rekomenduoju šią mokyklą, tikrai nepasigailėsite, išgausit maximalu rezultatą ir sutaupysit pinigų.

Daiva

2016.10.26

Didelis dėkui šiai mokyklai ir instruktoriams, puikūs mokytojai. Tik jų dėka pati patikėjau , kad galiu vairuoti. Labai atsakingai žiūri į savo darbą ir pergyvena už kiekvieną savo mokinį. Egzaminai išlaikyti… Ačiū.

Sabina

2016.10.25

Sveiki, iš visos širdies noriu padėkoti “Turbo Vėžlio” komandai už ne tik ištiestą pagalbos ranką bet ir stiprų kumštį, kurio dėka išbridau iš psichologiškai sunkios būsenos, kurią įgijau kitos mokyklos (pavadinimų neminėsiu) dėka. Trumpai apie tai: laikiausi teises “šalia namų” vairavimo mokykloje. Neturėjau supratimo kiek instruktoriaus ne kompetencija, neadekvatus požiūris į mokinio ir mokytojo santykį, amžinas balso tono kėlimas ir tiesioginis “sodinimas” jog: “tu neišlaikysi su tokiu vairavimu” pasitikėjimo savimi neduoda.
Visai netyčia atradusi “Turbo Vėžlį”,  viskas labai greitai apsivertė. Šios mokyklos dėka supratau, jog mokinys ir instruktorius (mokytojas) visų pirma yra komanda. Ačiū už profesionalumą, nuoširdumą, kooperatyvumą ir įskiepytą “tu gali!”. Ačiū, jog mylite savo darbą, nes tai atsispindi mūsų rezultatuose. Sėkmės!

Leila

2016.10.20

Sveiki, labai noriu pasidžiaugti už save ir pagirti šią mokyklą. mokiausi 3 vairavimo mokyklose turėjau begalę papildomų pamokų, bet kaip nesisekė taip nesisekė ir mokyčiausi vairuoti iki šiol jei ne “Turbovelzys” ir instruktorius, kuris labai padėjo. esu jam baisiai dėkinga už atsidavimą. Turėjau tik 4 papildomas vairavimo pamokas ,bet po papildomų pamokų praėjus net mėn.niekur daugiau nesimokius ir nesiruošus egzui  nuvažiavau į regitrą ir išsilaikiau!!!!! AČIŪ INSTRUKTORIUI!

Aurelija

2016.10.12

Laba diena, norėjau padėkoti ir kartu pasidžiaugti, kad turite tokių gerų darbuotojų kurie išmano savo darbą. Saugokite juos ir tausokite, didinkit algą ir nepaleiskit tokių malonių žmonių išmanančių savo darbą. Esu maloniai nustebinta profesionalaus, informatyvaus ir malonaus aptarnavimo bei nuostabaus mokymo UAB ”Turbovėžlys” /Adresas: Savanorių pr. 47-43, Vilnius. Likau su šypsena veide ir tikėjimu, kad vis dar galima sulaukti malonaus ir tikrai profesionalaus mokymo. Didelis AČIŪ nuostabiai komandai, bei mokytojui Laurynui. Jo dėka supratau savo darytas klaidas ir regitroje išlaikiau be klaidų. Super tiesiog super 5 žvaigždutės.

Viktoras

2016.109.23

Mokyklą pasirinkau, nes buvo arti namų. Nuo pat pirmo apsilankymo mokykla nuteikdavo teigiamai. Regitros teorijos ir praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Dėl to galiu dėkoti tik instruktoriams ir teorijos mokytojui Gediminui. Teko vairuoti skirtingus automobilius ir mokytis su keliais instruktoriais, ačiū  :)

Stasys

2016.09.16

Labai padėjo instruktorius, žmogus iš tikrųju gerai išmano ir mėgsta savo darbą. Prieš tai mokiausi kitoje mokykloje, tad turiu su kuo palygint.

Eugenijus

2016.08.11

Nuostabi mokykla, nuostabūs darbuotojai! Čia pradėjau mokytis nuo 0, tačiau Regitroje išlaikiau iš pirmo karto :)

Augustina

2016.08.01

Puiki vairavimo mokykla, su tokiais pat puikiais darbuotojais. Visi tarsi viena didelė šeimyna, todėl ir vyrauja gera atmosfera. Prieš tai mokiausi Dorkane, tad turiu su kuo palyginti. Labai džiaugiuosi vėliau pasirinkusi teisingą vairavimo mokyklą, kurią net gi gaila palikti išlaikius egzaminus :)  Dar kartą ačiū Turbovėžliui, instruktoriui ir vadybininkei už pastangas, kantrybę. Bus malonu pačiai vairuoti prisimenant pas Jus išmoktas pamokas :)

Giedrė

2016.07.30

Labai noriu padėkoti instruktoriui už jo pastangas ir begalinę kantrybę. Mokykloje pradėjau mokytis nuo nulio ir dėka jo profesionalaus paruošimo, egzaminą “Regitroje”pavyko išlaikyti iš pirmo karto. Labai rekomenduoju šią mokyklą, kas nori mokytis be “nervų” ir džiaugtis kiekviena vairavimo pamoka. Didelis Ačiū jums.

Andrius

2016.07.27

Po 7 neišlaikytų egzaminų, apturėjau kelias pamokas su TurboVėžliu ir išlaikiau idealiai.

Jogintas

2016.06.23

Rinkausi šią mokyklą pirmiausiai dėl vietos, o antriausiai dėl to, kad buvusi Kazlausko vairavimo mokykla (dabar susijungė su Turbo Vėžliu) buvo kažkada išrinkta viena iš geriausių Vilniaus mokyklų. Kai užsireginau, tai pasakė, kad instruktorius bus griežtas, bet išmokins. Trumpai sakant taip ir buvo, praktikos egzas iš pirmo karto. Buvau visiškai žalias, niekur prieš tai nevairavęs, bet dėkui puikiam instruktoriui, kuris puikiai atlieka mokytojo darbą ir pasiekia tikslą – išmoko vairuoti.  Mokykitės šioje mokykloje ir tikrai išmoksit. O jei neišmoksit, tai jums tuomet matyt nelemta vairuoti ;)

Karolina

2016.06.13

O mano istorija tokia – ilgai prakvailiojus ir stropiai nesimokius vairuoti, staiga susiklostė tokia situacija, kad regitros vairavimo egzaminas kabojo jau ant nosies. Tad praktiškai per kelias dienas turėjau labai pasistengti ir išmokti ne tik tiesiog vairuoti, bet vairuoti saugiai, tvarkingai ir ekonomiškai. Tik nuoširdus Turbovėžlio komandos darbas ir pastangos mane išgelbėjo ir padėjo išlaikyti egzaminą! Labai dėkoju jums už motyvaciją, atsidavimą, jaukius pokalbius, IŠMINTĮ ir kokybišką mokymą! :)

Lolita

2016.06.07

Sveiki, esu dėkinga šiai mokyklai, kad viską pavyko išsilaikyti iš pirmo karto – labai džiaugiuosi dėl to ir manau, kad prie to nemažai prisidėjo vairavimo mokyklos „Turbo vėžlys“ komanda. Nuo pat pradžių ši vairavimo mokykla pasirodė rimta, kolektyvas susitelkęs į tai, kad išmokyti gerai vairuoti, o ne tiesiog paleisti į gatves naujus vairuotojus. Visa komanda yra draugiški ir nuoširdžiai norintys padėti žmonės, matosi, kad jiems svarbus kiekvienas mokinys. Pažymėčiau, kad mokyklos administratorės  yra nuoširdžios, visada padėdavo, pranešdavo visą reikiamą informaciją laiku, tikrai rūpindavosi ir primindavo viską – taip kad nepaliks likimo valioje.
Svarbiausia yra norėti išmokti gerai vairuoti, tuomet kitiems bus lengva padėti tau tai įgyvendinti :) Sėkmės!

Ivona

2016.05.31

Į “Turbo Vėžlį” kreipiausi norėdama pasiimti keletą papildomų vairavimo pamokų prieš egzaminą Regitroje. Buvau baigusi kitą vairavimo mokyklą, tačiau pasitikėjimo savimi labai trūko ir labai nesinorėjo pas Juos grįžti. Dabar nedvejodama galiu visiems rekomenduoti mokyklą “Turbo Vėžlys” esančią Savanorių pr. . Nuostabi darbo komanda: miela vadybininkė ir profesionalūs instruktoriai. Matosi, kad instruktoriai tikrai išmano ir myli savo darbą, bei deda didžiausias pastangas, kad išmokytų gerai vairuoti. Instruktoriai ne tik viską labai išsamiai ir suprantamai paaiškina, bet ir motyvuoja, kas padeda atsikratyti Regitros baimės. Esu Jums labai dėkinga ir visiems rekomenduoju “Turbo Vėžlį”! Linkiu didžiulės sėkmės!

Gintarė

2016.05.26

Šioje mokykloje pradėjau mokytis nuo nulio. Savo draugų, pažystamų tarpe dar negirdėjau tokių gerų atsiliepimų apie savo vairavimo instruktorių kokius turiu aš! Drąsiai galiu teigti, kad tai geriausias instruktorius :) Turintis daug kantrybės, mokantis puikiai išaiškinti, įdedantis labai daug pastangų… Žmogus, mylintis savo darbą ir mokinukus. Niekada nebūčiau patikėjusi, kad regitroje praktinį vairavimą išlaikysiu iš pirmo karto, tačiau pavyko! Instruktoriui už jo įdėtas pastangas būsiu dėkinga visada!

Andrius N.

2016.05.24

Labai, labai malonu! Vienas instruktorius gerai išmokė, o kitas gerai užmotyvavo :) Būtinai visiems rekomenduosiu jus!

Dovydas

2016.05.06

Likus porai valandų iki regitros egzamino, pasiemiau papildomą vairavimo pamoką, kurios dėka be jokių problemų išlaikiau egzaminą, instruktorius aiškiai ir tiksliai viską paaiškino ir tai man padėjo sėkmingai įveikti paskutinį etapą. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą, gaila tik nepamenu instruktoriaus vardo, bet jei šis instruktorius skaito šį atsiliepimą, tikrai supras kas rašo:) dar kartą jums ačiū ir linkiu šiai mokyklai ir mokiniams didžiausios sekmės!

Rūta

2016.05.02

Atėjau mokytis vairuoti į Turbo vėžlį, ir man reikėjo visko “greitai”, t.y. turėjau labai ribotą laiką. Nors tikiu, jog didžiąja dalimi mokymosi sėkmė visose srityse priklauso nuo paties mokinio, tačiau šiuo atveju iš Turbo vėžlio darbuotojų gavau maksimaliam tobulėjimui paruoštas sąlygas. Labai džiaugiuosi ir dėkoju vadybininkėms Eugenijai ir Danutei, jos buvo labai supratingos ir lanksčios, padrąsinančios, kai to reikėjo. Vairuoti daugiausia teko su dviem instruktoriais. Jie buvo reiklūs, bendravo tiesiai šviesiai, atidavė šiam darbui labai daug energijos. Kadangi praeityje yra tekę vairuoti ir su kitais instruktoriais – mažai bendraujančiais, nekomentuojančiais klaidų, sakyčiau pamokos su jais buvo mažiau efektyvios, rezultatas: nėra teisių. Rezultatas dabar: yra teisės. Ačiū visiems prisidėjusiems prie mano sėkmės. O dar svarstantiems, kokią mokyklą pasirinkti, rekomenduoju Turbo vėžlį, nes Turbo vėžliui rūpi :)

Donatas

2016.03.26

Sveiki, esu Donatas. Atejau į turbo vėžlį norėdamas pasiruošti teorijos ir praktikos egzaminams regitroje. Nuoširdžiai galiu pasakyt, kad ši vairavimo mokykla suinteresuota puikiai paruošti naujus vairuotojus kelyje. Administracija draugiška, mašinos šaunios. O dabar apie vairavimo instruktorių Lauryną. Tai žmogus, kuris tiesiogiai atsakingas dėl mano praktinio egzamino regitroje išlaikymo! Nes jis aiškiai ir draugiškai mokino taisyklingo vairavimo meno ir parodė regitros maršrutų vietas, kuriose turėčiau būti ypatingai būdrus. Šią mokyklą ir susiradau per rekomendacijas apie šį instruktorių. Esu labai patenkintas šia mokykla,nes praktikos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą, tiems kurie nori sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

Roberta

2016.02.06

Esu Roberta ir ilgą laiką turėjau negatyvios patirties apie  savo seną vairavimo mokyklą, kurioje teko porą metų atgal mokytis. Galiausiai didelis noras savarankiškai vairuoti automobilį nesustabdė. Nusprendžiau surizikuoti ir vėl.
Internete atradau daug nuorodų apie įvairias vairavimo mokyklas Vilniuje. Išsiunčiau nemažai užklausų su dominančiais klausimais i jas, tačiau teko nusivilti tuo, kad į daugybę parašytų žinučių nesulaukdavau net atsakymų, o ką jau kalbėti apie pačių administratorių menefregizmą, nesugebėjimą rišliai atsakyti į klausimus…
Tačiau galiausiai man tikrai pasisekė… Šį kart paskambinau į vairavimo mokykla ,,Turbovėžlys”, esančią Savanorių pr. ir buvau maloniai nustebinta. Į mano skambutį  maloniai atsakė administratorė Rūta ir labai kompetetingai atsakė į man rūpimus klausimus. Tai  dar labiau sustiprino pasitikėjimą šia mokykla. Nuvykus į mokykla administratorė Rūta mane labai nudžiugino pasakiusi,  kad vairuosiu ne su vienu vairavimo mokytoju, bet dviem. Tai dar labiau pozityviai nuteikė,  nes juk kiekvienas mokytojas turi skirtingą mokymo būdą, priėjimą prie mokinio, paaiškinimą…
Užvakar galiausiai išlaikiau praktikos egzaminą Regitroje ir jau turiu vairavimo teises savo rankose. Tai rezultatas tiek mano didelio noro, tiek nuostabių vairavimo instuktorių Gžegožo ir Aleksandro. Šie instruktoriai puikiausiai paruošė mane egzaminui tiek iš techninės pusės, tiek iš psichologinės. Visada labai rūpestingai paklausdavo ar yra kokių neaiškumų, praktiškai nuosekliai ir ramiai viską paaiškindavo. Šie nuostabus žmonės tapo ne tik mokytojais , bet ir draugais.
Dar karta noriu pasakyti ir padėkoti Jiems Visiems (Rūtai, Gžegožui ir Aleksandrui), kad buvo tikrai nuostabūs ir atidavė tiek daug savęs beruošdami mane egzaminui.
Puiki komanda, kurią, esu tikra, kad didžiuojasi  šios mokyklos direktorius.
NUOŠIRDUS IR DIDELIS AČIŪ

Gintarė

2015.11.12

Šioje mokykloje pasiėmiau papildomų vairavimo pamokų prieš Regitros egzaminą ir… Likau labai labai patenkinta! Labai malonios vadybininkės, visuomet būdavo smagu užeiti į mokyklą, pasišnekučiuoti. Na o man tekęs intsruktorius tikrai išmano savo darbą! Paaiškina klaidas, pasako ne tik KĄ reikėtų daryti, bet ir KODĖL. Kažkaip manau, kad jei būčiau iš karto į šią mokyklą atėjus, būčiau sutaupiusi daug brangaus laiko ir “nervų”.

Gabrielė

2015.11.05

Į šią mokyklą kreipiausi dėl papildomų vairavimo pamokų prieš Regitros egzaminą. Buvau baigusi ,,Draiverį”, tačiau papildomų pamokų ten imti nesinorėjo, tad paklausiau draugės rekomendacijų apie jos buvusį instrukorių ir tikrai nepasigailėjau. O dabar ir pati labai rekomenduoju instruktorių Lauryną! Puikus, atsakingas, profesionalus instruktorius, kuris tiesiai pasakys, ką darote blogai, ką gerai, aiškiai paaiškins kaip atlikti pratimus aikštelėje, taip pat sudėtingas situacijas gatvėse. Mokins ne tik, kad išlaikytumėte egzaminus, bet kad ir saugiai vairuotumėte ateityje. Vien tik geri prisiminimai iš visų pamokų!

Jolita

2015

Laba diena,
negaliu neparašyti pačių geriausių atsiliepimų apie Jūsų mokyklą. Baigiau kitą vairavimo mokyklą, bet vis nesisekė su praktikos egzaminu Regitroje, imti papildomų pamokų pas juos kažkodėl nesinorėjo, kaip dabar suprantu iš to jokios naudos nebuvo. Nutariau nueiti į kitą mokyklą ir neapsirikau, važiavau 3 papildomas pamokas ir per jas sužinojau tiek, kiek ten per visas privalomas ir papildomas nesužinojau. Rezultate egzaminas išlaikytas. Noriu nuoširdžiai padėkoti instruktoriams, tai patys šauniausi ir patys geriausi specialistai, žmonės dirbantys iš visos širdies ir negailintys jėgų. Tad norėčiau renkantis mokyklą rekomenduoti būtent JUS “Turbo vėžlį”- tai profesionalūs, savo sritį išmanantys specialistai. Linkiu sėkmės darbe ir nuoširdžiausias AČIŪ!

Dominyka Petruškaitė

2015

Laba diena, esu Dominyka Petruškaitė, šį mėnesį baigiau papildomų praktinio vairavimo pamokų kursą UAB Greičio kontrolė “TURBO VĖŽLYS” vairavimo mokykloje. Noriu padėkoti ir pasidžiaugti nuoširdžia vadybininkių pagalba derinant pamokų grafiką ir parinkus patį nuostabiausią vairavimo Instruktorių – Lauryną. Per mokymosi vairuoti praktiką teko susidurti su keliais srities specialistais, bet tokio profesionalaus meistro neteko matyti. Nuostabu, kai Mokytojas sugeba per trumpą laiką perprasti visas mokinio baimes ir paprastais žodžiais ir teisingomis taikliomis pastabomis padeda jas įveikti. Šalia tokio Instruktoriaus dingo bet kokia įtampa ir baimė, drąsu paklausti bet kokių neaiškių praktinių dalykų, nes visada sulauksi atsakymų ir patarimų, kaip geriau pasielgti vienu ar kitu atveju. Ačiū Instruktoriui už parinkimą sudėtingesnių ir ne visada “patogių” maršrutų – tik tokiomis sąlygomis vairuotojas pratinamas nepasimesti ir greitai priimti sprendimą ir sudėtingomis sąlygomis. Tikrai teisingas šios įmonės šūkis – ne mokote, o išmokote vairuoti. Dar sykį ačiū Jums!

Mokinė G. R.

2015

Labai šauni vairavimo mokykla. Labai smagūs ir geri instruktoriai, malonios vadybininkės. Linkiu nekeisti darbo komandos, nes gera komanda viso ko pagrindas.

Ieva

2015

Ačiū Geriausiam dėdulei instruktoriui už daug įdėto sąžiningo darbo, bei tiek pat daug sugadintų nervų. :)

Monika

2015

Nedažnai sutinki įmonę, kurią gali nuoširdžiai rekomenduoti kitiems!
Norėčiau padėkoti Turbo Vėžliui už puikų (techninį, o svarbiausia ir moralinį!) paruošimą vairavimo egzaminui.
Administratorės nuo pirmos minutės priėmė labai šiltai ir lanksčiai atsižvelgė į visus pageidavimus.
Instruktorius Laurynas išmokė visko, ko reikėjo – egzamino metu nebebuvo ko jaudintis, visi keliai ir situacijos buvo gerai pažįstamos, išlaikiau iš pirmo karto!

Marija

2015

Gėda pasakoti savo istoriją, bet kol išlaikiau Regitros vairavimo egzaminą teko išbandyti 3 vairavimo mokyklas ir 5 instruktorius, bet Laurynas iš “Turbo vėžlys” buvo geriausias! Gailiuosi, kad pas jį pasiėmiau tik 3 papildomas pamokas prieš Regitros egzaminą.  Jeigu būčiau šį instruktorių suradusi anksčiau, bučiau sutaupiusi laaaabai daug laiko, laaabai daug nervų ir žinoma pinigų… Laurynas ne tiesiog dirba, jog reikia, o dirba sau patinkantį darbą ir dirba jį su užsidegimu. Davė be galo daug gerų patarimų, ką reikia daryti ir kodėl taip reikia daryti. Super tiesiog! Jau rekomendavau porai draugių :)