EGZAMINAS ANT NOSIES IR NORI JAUSTIS TVIRČIAU? SĖSK IR VAROM!

M K
M K
2022-07-28
I failed my first exam due to lack on knowledge from previous school. however, with limited time remaining for my second practical exam, my friend advised me to call one of the employees at turbo vezlys (Laurynas) before my exam in order to get some additional lessons. This guy helped me more in 1 lesson than the previous guy from another school (dont want to point fingers) thoughout the whole 10 hours lessons i got from him. If you are willing to truly learn, I can definitely advise this driving school as one of the better ones currently available.
Generall Hu
Generall Hu
2022-06-14
Just passed the practical exam in Regitra, highly recommend as a forigner. The instructor is experienced, responsable and have a good sence of humor, though his english is not that fluent, but it is good enough to explain everything clearly, not only learn how to drive also driving politeness. And very kind to help in regitra with translate problems for every student. if you are forigners like me, no need to hestate, come here, you will not regret.
Vaida
Vaida
2022-06-07
Baigiau visa B kat. vairavimo kursa kitoje vairavimo mokykloje Vilniuje ir atrode, kad vairuoju pakankamai neblogai, bet neislaikiau egzamino Regitroje (padariau ir nekritiniu klaidu, ir dar 1 kritine uzsidirbau).. todel ieskojau instruktoriaus papildomoms pamokoms pries antra bandyma Regitroje. Labai dziaugiuosi, kad atradau Turbo vezli, nes jau po pirmo pravaziavimo su instruktoriumi Laurynu supratau, kad labai dar daug ko nemoku ar net nesu girdejusi is savo buvusio instruktoriaus. Tikrai galiu sakyt, kad su Laurynu per kelias papildomas pamokas ismokau daugiau, nei per visa kursa kitoje mokykloje. O tas labiausiai ir kabina, nes jauciausi, kad kiekviena pamoka tikrai dave rezultata ir jauciau savo progresa. Aisku, emiau nemazai pamoku, gal 8 ar 9 papildomas, bet rezultate, siandien islaikiau Regitros egzamina tik su viena maza klaidele (pamirsau isjungti posukio signala) ir zinau, kad busiu puiki vairuotoja tik deka sios mokyklos! Todel tikrai didelis ACIU Laurynui! Ir dar aciu administratorei uz visuomet puikia nuotaika!😊 Beje, jei pateksit pas si instruktoriu, nusiteikit, kad jis ne visada vinioja zodzius i vata, bet ismoko DAUGIAU nei puikiai! O siaip dazniausiai buna labai energingas ir linksmas, todel pamokos labai greit praeina. Dar kas labai patiko, tai kad nuosirdziai palaike iki pat egzamino ir net po jo pasiteiravo kaip sekesi.
Kristė Drėmaitė
Kristė Drėmaitė
2022-06-03
Prieš tai mokiausi Draivery, bet kai atėjau pas Turbovėžlį - supratau, kad Draivery nieko doro manęs taip ir neišmokė. Pasiėmiau papildomų pamokų pas instruktorių Lauryną, ir likau žiauriai patenkinta! Šis instruktorius - tikras savo srities specialistas, į savo darbą žiūri labai rimtai, ir tikrai nori mokinį paruošti taip, kad jis nuėjęs laikyti egzamino Regitroj neturėtų jokių problemų. Bet svarbiausia - iš tiesų moko kaip saugiai vairuoti realiam gyvenime. Labai dėkoju už visus patarimus, už kantrybę man pjaunant grybą, ir už humoro jausmą. Ir dar likau patenkinta dėl to, jog instruktorius prisiderino prie mano galimybių (kadangi dirbu), ir paimdavo / nuveždavo ten kur patogu, tai dienoj susitaupydavo laiko :) Labai labai didelis ačiū, egzas išlaikytas!!!!💃🐢🚗🎆😍
Greta Eidrigeviciute
Greta Eidrigeviciute
2022-05-19
Super instruktoriai!

Vairavimo pamoka 90 min.

1 h 30 min.

UŽPILDYK ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ SU TAU PATOGIAIS LAIKAIS IR NETRUKUS INFORMUOSIME APIE VAŽIAVIMĄ.

  Automobilio pavarų tipas:
  MechaninėAutomatinė

  Galutinis mokymų terminas ( "Deadline" ):

  Kiek maždaug pamokų noriu mokintis iki nurodyto termino?
  1 - 2 pamokas3 - 5 pamokas6 - 10 pamokųDaugiau nei 10 pamokų

  Tinkamas laikas pamokoms: (Pasitinkite visus tinkamus)

  Pirmadienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.14:00 - 18:00 val.

  Antradienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.14:00 - 18:00 val.

  Trečiadienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.14:00 - 18:00 val.

  Ketvirtadienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.14:00 - 18:00 val.

  Penktadienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.14:00 - 18:00 val.

  Šeštadienis:
  iki 11:00 val.11:00 - 14:00 val.

  Pageidaujama pirmo susitikimo vieta:
  Savanorių pr. 47Mano nurodytu adresu

  Ar turite papildomų pastabų ar informacijos?

  Vardas

  El. pašto adresas

  Telefono nr.